Villa Tadilatı Dekorasyonu

Barış Yapı Mimarlık

Hizmetlerimiz

Villa Tadilatı Dekorasyonu

Villanızı yeniden dekore etmek ve gereken alanlarda tadilat işlemi uygulamak elbette ortama yenilik katacaktır. Villa dekorasyonu konusunda pek çok alternatif söz konusu olabilir. İşe renk değişiminden başlayabilir ve finalde ise alan bölmesi veya genişletmesi gibi uygulamaları yaparak bitirebilirsiniz. Ancak tüm bunları yapabilmek ustalık isteyecektir. Tadilat ve dekorasyon konusunda klasik uygulamaların yanı sıra, sıra dışı tasarımlar ortaya koyan firmamız villanızda ne tür değişiklik yapmak isterseniz, bu bağlamda size en iyi işi çıkartır. Villa tadilat dekorasyonu için profesyonel yardım almanın faydalarını villa yaşam alanında kısa sürede fark edeceksiniz. Konuklarınızı ve sevdiklerinizi uygulamanın gerçekleştiği alanda ağırlamak ve ortaya çıkan eserin detaylarını onlara anlatmak size ayrı bir hava katacaktır.

Villanızın her hangi bir alanında değişikliğe gitmek istediğinizde, bu konuda hoşunuza gideceğine emin olduğumuz fikirlerimizi ve daha önce ki tasarım örneklerimizi sizinle paylaşabiliriz. Villanınızın mutfak bölümünde, konuk odalarında, banyo ve tuvalet gibi alanlarda, iç veya dış alanların tamamında dekoratif çalışmalarınızı üstlenebiliriz. Zemin ve duvar çalışmaları, doğal taş çalışmaları, gizli ışık ve diğer aydınlatma uygulamaları, tesisat yenilenmesi gibi özen isteyen tüm işlerinizi profesyonel ve her biri kendi branşın da uzman olan ekibimiz sayesinde gerçekleştirmekteyiz.

Villa dışı yaptığımız tadilat ve dekorasyon uygulamaları ile villanız dışarıdan bakıldığında, farkıyla diğer yapıların birkaç adım önüne geçeceğinden hiç şüpheniz olmasın. Villa tadilat dekorasyonu gelişi güzel yapılacak bir iş değildir kesinlikle. Bu uygulama için vizyon sahibi ve yenilikçi fikirler üretebilen kişi ve merkezlerin seçilmesi mülk sahipleri için doğru seçim olacaktır. Tadilatdekorasyon.com olarak villa, yazlık ve diğer yaşam alanları için derin fikirler ortaya koymaya devam edeceğiz. Hayatınızı kolaylaştırmaya yönelik dekoratif çözümlerimiz ile İstanbul başta olmak üzere her noktaya hizmet vermekteyiz.

Yeni projelerinizde veya villanızın deforme olmuş alanlarında alçı, sıva boya, kırım ve kapsamlı tadilat ihtiyacınızda, dinamik bir ekiple işinizi sahiplenmek için hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz. Villa tadilat dekorasyonu ve diğer uygulamalarımızı, dilediğiniz alanda deneyebilirsiniz. Talep üzerine ilgili sahada yaptığımız tüm çalışmalarımız 2 yıl garanti kapsamındadır.  Villanıza özel sıra dışı fikirler için bizi arayabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Anadolu Yakası , İstanbul Avrupa Yakası ,  Kadıköy , Adalar , Ataşehir , Maltepe , Beykoz , Üsküdar , Kartal , Sarıyer , Bahçelievler , Pendik , Sancaktepe , Arnavutköy , Şirinevler , Beşiktaş , Ümraniye , Bakırköy , Beylikdüzü , Fatih , Başakşehir , Eyüp , Beyoğlu , Şile , Şişli , Tuzla , Çekmeköy

Haberler

Tamamlanan Projeler ve Uygulamalar

Beşiktaş Restaurant Dekorasyonu

Beşiktaş`ta tamamladığımız balık restaurantının dekorasyon uygulama resimleri...

Beykoz Villa Dekorasyonu

Beykoz`da tamamladığımız villa dekorasyonu ve bahçe peyzajı uygulama resimleri..

Maltepe Tadilat Projemiz

Maltepe Anahtar Teslim Komple tadilat uygulama resimlerimizi ve projemizi görüntüleyebilirsiniz.