Mobilya İmalatı

Barış Yapı Mimarlık

Hizmetlerimiz

Mobilya İmalatı

Yeni mobilya fikirleri ile tüm yaşam alanlarınıza konfor ve rahatlığın uygun fiyatla kolayca girebilmesini sağlıyoruz. Mobilya imalatında doğanın renklerinden ve uzman ellerin sihirli dokunuşlarından yararlanıyor, istediğiniz mobilya uygulamasını, dilediğiniz alana çok yakışır hale getiriyoruz. Rüzgar yapı olarak mobilya imalatı ve diğer aksesuar ürünlerinin dekoratif çözümlerle birleşerek sahip olduğunuz yapılarda uzun yıllar hayat bulmasını amaçlıyoruz. Ev, ofis, büro, iş yeri ve diğer ticari alanlar için her çeşit mobilya ürününü sıfırdan sizin için imal ediyoruz.

Kullandığımız birinci sınıf malzeme ve usta işçilik sayesinde ortaya çıkan ürünlerle dilediğiniz ortamın atmosferini farklı bir ambiyansa büründürerek, daha kullanış hale getiriyoruz. Mutfak mobilyaları, bahçe mobilyaları, ofis mobilyaları, iş yeri mobilyaları, bankolar, stantlar, raf sistemleri ve diğer ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ahşap uygulamalarını kısa süre içinde isteğine göre şekillendirerek kullanımınıza sunuyoruz.

Rüzgar yapı ahşabın doğallığını yeni fikirlerle birleştirerek sıra dışı ürünlere sahip olmanız için profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. İster kişisel, ister toplu kullanım alanları olsun, her yer ve herkese göre özel tasarımlar, etkili çözümler ahşap kalitesinde mobilya olarak karşınıza çıkarmaktayız. Mobilya imalatı ve diğer ahşap çalışmaların da kullanılacak malzemenin kalitesi oldukça önemlidir. Her alanda uzun yıllar kullanabileceğiniz sıra dışı tasarımlarımız rahatı ve konforu sizlere sunacaktır. Beğendiğiniz bir modeli veya sıfırdan bir isteğinizi kolaylıkla yerine getirebiliriz. Sizin isteklerinizi ürün projelendirme aşamasında en ön sırada tutmaktayız. Birinci kalitede ürettiğimiz mobilya ürünleri dayanıklı ve darbelere karşı diğer benzer ürünlerden daha sağlamdır. Mobilya imalatı için firmamızın daha önceden gerçekleştirdiği klasik veya sıra dışı tasarımlarına bakabilir ister bu ürünler arasından dilediğinizi, isterseniz de zihninizde var olan bir tasarımı yaptırabilirsiniz.

İstediğiniz alanın ölçülerine göre en uygun olan ürünü sizler için imal edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Fiyat konusunda da diğer malzeme olarak benzer ürünlerden daha uygun fiyata olacağından emin olunuz. Rüzgar yapı olarak müşterilerimizin mutfak mobilyaları, cafe restaurant mobilyaları, eczane mobilyaları gibi benzer alanların mobilya gereksinimlerini eksiksiz karşılayabilmekteyiz. Evinize özel mobilya çözümleriyle şık mutfak ve odalarda eşsiz ürünlere sahip olarak konuklarınızı ve sevdiklerinizi olumlu anlamda şaşırtabilirsiniz. Ürün örneklerini görmek ve mobilya imalatı hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle görüşebilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Anadolu Yakası , İstanbul Avrupa Yakası ,  Kadıköy , Adalar , Ataşehir , Maltepe , Beykoz , Üsküdar , Kartal , Sarıyer , Bahçelievler , Pendik , Sancaktepe , Arnavutköy , Şirinevler , Beşiktaş , Ümraniye , Bakırköy , Beylikdüzü , Fatih , Başakşehir , Eyüp , Beyoğlu , Şile , Şişli , Tuzla , Çekmeköy

Haberler

Tamamlanan Projeler ve Uygulamalar

Beşiktaş Restaurant Dekorasyonu

Beşiktaş`ta tamamladığımız balık restaurantının dekorasyon uygulama resimleri...

Beykoz Villa Dekorasyonu

Beykoz`da tamamladığımız villa dekorasyonu ve bahçe peyzajı uygulama resimleri..

Maltepe Tadilat Projemiz

Maltepe Anahtar Teslim Komple tadilat uygulama resimlerimizi ve projemizi görüntüleyebilirsiniz.