Anahtar Teslim Komple Tadilat

Barış Yapı Mimarlık

Hizmetlerimiz

Anahtar Teslim Komple Tadilat

İster yeni, ister eski yapı olsun tadilat uygulamaları gün geldiğinde gerekli olabilecek uygulamalardandır. Tadilat kapsamına çok fazlaca hizmet ve ürün başlığını koyabiliriz. İlgili alanın o an için neye ihtiyacı var is, bu yönde yapılan her türlü çalışma tadilat uygulamasına girer. Tadilat işi zor ve zahmetli gibi görünebilir kişilere. Barış yapı olarak kişilerin bu zor ve zahmetli işlerin altından kolaylıkla kalkabilmelerini sağlamak için anahtar teslim komple tadilat yapmaktayız. Sıfırdan bir binanın, dairenin, iş yeri, ofis ve diğer ticari alanların tadilat anlamında neye ihtiyacı söz konusu ise malzeme, işçilik ve hizmet konusunda en ideal işi çıkartarak beklentileri fazlasıyla karşılıyoruz.

 

Boya ve badana işleri, asma tavan ve kartonpiyer uygulamaları, kırım işleri, oda genişletme, kalebodur ve fayans işleri,  doğal taş çalışmaları, duvar ve zemin çalışmaları, iç ve dış mekan tasarımları, dekoratif alan uygulamaları gibi farklı çalışmalarımızla dilediğiniz alanda çok modern görüntülerin ortaya çıkmasında büyük katkı sağlıyoruz. Ev tadilatı, iş yeri tadilatı, Kafe ve restaurant gibi işletmelerin tadilatı, ofis ve büro tadilatı, eczane tadilatı ve diğer bütün alanların tadilat ihtiyaçlarını deneyimli ekibimizle kısa sürede yapmaktayız.

Anahtar teslim komple tadilat hizmetimizde, kullandığımız her türlü malzemeyi alana göre belirliyoruz. Yaptığımız her uygulamanın Barış yapı olarak arkasında duruyor ve garanti veriyoruz. Oluşturduğumuz yeni yaşam alanlarını uzun yıllar gönül rahatlığı içinde sevdiklerinizle beraber kullanabilirsiniz. İstediğiniz yer ve mekan için hayalinizde ne varsa onu kısa zaman da ilgili alana uyguluyoruz. Renkler, dekoratif ürünler ve daha farklı çalışmalar ile dilediğiniz alanda fark yaratabilirsiniz.

Daha önceden yaptığımız çeşitli tadilat uygulamaları hakkında firmamızdan bilgi talebinde bulunabilirsiniz. İşlevselliği ön planda olan ve sizi, sevdiklerinizi, ticari anlamda müşterilerinizi memnun bırakan ortamların oluşmasında profesyonel bir çözüm ortağı arıyorsanız bize başvurabilirsiniz. Anahtar teslim komple tadilat uygulamamız bütçe dostudur. Siz yormaz ve kısa zaman da tamamlanır. Doğru analizle yaşam alanlarınıza şıklık, kullanım kolaylığı ve konfor katıyoruz. Yeniden dekore edilmesi gereken ve tadilat isteyen her projenizde sizinleyiz.

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Anadolu Yakası , İstanbul Avrupa Yakası ,  Kadıköy , Adalar , Ataşehir , Maltepe , Beykoz , Üsküdar , Kartal , Sarıyer , Bahçelievler , Pendik , Sancaktepe , Arnavutköy , Şirinevler , Beşiktaş , Ümraniye , Bakırköy , Beylikdüzü , Fatih , Başakşehir , Eyüp , Beyoğlu , Şile , Şişli , Tuzla , Çekmeköy

Haberler

Tamamlanan Projeler ve Uygulamalar

Beşiktaş Restaurant Dekorasyonu

Beşiktaş`ta tamamladığımız balık restaurantının dekorasyon uygulama resimleri...

Beykoz Villa Dekorasyonu

Beykoz`da tamamladığımız villa dekorasyonu ve bahçe peyzajı uygulama resimleri..

Maltepe Tadilat Projemiz

Maltepe Anahtar Teslim Komple tadilat uygulama resimlerimizi ve projemizi görüntüleyebilirsiniz.