Mağaza Ofis Tadilatı

Barış Yapı Mimarlık

Hizmetlerimiz

Mağaza Ofis Tadilatı

Mağazalar ve ofisler ticari faaliyet gösteren ve ziyaretçi açısından görsel yetkinliğe sahip olması gereken alanlardır. Bir mağaza olsun veya ofis olsun ziyaretçinin bakış açısında bir etki yapabilme kabiliyetine sahip olmalıdır. Mağaza ofis tadilatı konusunda ve yeniden dekore edilmesi anlamında çeşitli uygulamalar ortaya koyan Barış  yapı, kullanım kolaylığı sunan şık ve rahat mekanların oluşmasında etkili çözümler sunmaktadır.

Tadilat anlamında ihtiyacınız olan ne varsa en uygun fiyatlarla yapmaktayız. Mağazalara ve ofislere uygun olan ayrı, ayrı çalışmalarımız ile daha gösterişli ve akılda kalıcı mekanlar oluşturmaktayız. Duvar bölme işlemleri, özel asma tavan çözümleri, farklı zemin çalışmaları, boya ve duvar kaplama uygulamaları, doğal taş çalışmaları, ahşap çalışmaları, dolap ve tezgah uygulamaları ile mağaza ve ofislerinize yeni görünüm kazandırıyoruz. Uyguladığımız tüm işlerde doğru planlama, doğru malzeme ve uzman dokunuşu sergileyerek bize teslim ettiğiniz işinizin kısa sürede kusursuz tamamlanmasını gerçekleştiriyoruz.

Mağaza ofis tadilatı için dilerseniz kendi taleplerinizi, dilerseniz bizim size sunacağımız çözümleri işletmenize uygulatabilirsiniz. Teslim aldığımız tadilat işini istenilen takvim içerisinde, tam zamanında teslim ediyoruz. Mağaza ve ofisinizde çeşitli nedenlerden dolayı deformasyona uğramış alanlar mevcut ise Barış yapı olarak ekonomik fiyatlı tadilat çözümlerimizle tüm bu sorunları bertaraf edebiliriz. Uygulama aşamasında beklentilerinizi fazlasıyla karşılayan ve mükemmeliyet içeren bir iş ortaya koyuyor, sonrasında ise bakışları üzerinde toplayan size ve müşterilerinize huzur veren mekanlar oluşturuyoruz.

Anahtar teslim tadilat işleriniz, özel dekorasyon işleriniz, mobilya, dolap, raf ve tesisat gibi ofis ve mağazalarınızın ihtiyaç duyabileceği her türlü talepte deneyimli ekibimizle yanınızdayız. Mağaza ofis tadilatı için bizi arayarak teklif isteyebilirsiniz. Bizi aradığınız takdirde uzmanlarımız talebinizi en kısa sürede gerçekleştirebilmek adına öncelikle, keşif için vereceğiniz adrese gelerek incelemede bulunacaktır. Keşfin ardından tadilat ve dekorasyon anlamında iş yeriniz için uygun olan en iyi hizmet türü ve çalışma planı oluşturularak tarafınız bilgilendirilmekte ve onayınız ardından işiniz kısa sürede tamamlanmaktadır. Bütçenizi zorlamayan ve akılda kalan tadilat çözümleri için bizi her zaman arayabilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi isteyebilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Anadolu Yakası , İstanbul Avrupa Yakası ,  Kadıköy , Adalar , Ataşehir , Maltepe , Beykoz , Üsküdar , Kartal , Sarıyer , Bahçelievler , Pendik , Sancaktepe , Arnavutköy , Şirinevler , Beşiktaş , Ümraniye , Bakırköy , Beylikdüzü , Fatih , Başakşehir , Eyüp , Beyoğlu , Şile , Şişli , Tuzla , Çekmeköy

Haberler

Tamamlanan Projeler ve Uygulamalar

Beşiktaş Restaurant Dekorasyonu

Beşiktaş`ta tamamladığımız balık restaurantının dekorasyon uygulama resimleri...

Beykoz Villa Dekorasyonu

Beykoz`da tamamladığımız villa dekorasyonu ve bahçe peyzajı uygulama resimleri..

Maltepe Tadilat Projemiz

Maltepe Anahtar Teslim Komple tadilat uygulama resimlerimizi ve projemizi görüntüleyebilirsiniz.