Eczane Dekorasyonu

Barış Yapı Mimarlık

Hizmetlerimiz

Eczane Dekorasyonu

Eczane dekorasyon uygulamalarımız ile kullanışlı bir ticari alan oluşturuyoruz sizler için.  Müşterilerinizin konuklarınızın içeri girdikleri andan itibaren bakışlarını etkileyen, ortam atmosferini pozitif anlamda yansıtan modern tasarımlar için bizimle görüşebilirsiniz. Eczane dekorasyonu diğer ticari alanların dekorasyonuna göre biraz daha farklı olması gerekmektedir. Zeminden diğer bütün alanlara kadar her şeyin en iyi şekilde tasarlanması ve doğru şekilde uygulanması şarttır. Barış yapı olarak bir eczane için olması gereken her şeyi başarıyla tamamlamaktayız.

Sahibi olduğunuz eczanenin eski klasik görüntüsünden kurtularak daha modern renk ve çizgilerin yer aldığı yeni haliyle ziyaretçilerinizin karşısına çıkmasını isterseniz, size özel tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz. Özel çekmece sistemleri, ilaç ve kozmetik dolapları, çalışma bankosu, nöbetçi panosu, özel tavan uygulamaları, zemin kaplama çalışmaları, cam ve ahşap standlar, boya, duvar kağıdı gibi daha pek çok çalışmayı en uygun fiyatlarla bize yaptırabilirsiniz. Projelendirme aşamasında istekleriniz doğrultusunda veya hazır uygulamalarımız ile çözüm ortaklığı sunuyoruz. İç mekan ve dış cephe olmak üzere dilediğiniz alanı sizin için yeniden dekore ediyoruz.

Eczane dekorasyonu konusunda deneyimli bir ekibin ortaya koyduğu önceki çalışmalarımızın tamamını inceleyebilir ve bu çalışmalardan fikir edinebilirsiniz. Sektörde edindiğimiz bilgi ve tecrübeyle sizler için her zaman en iyiyi sunmaya özen ve gayret göstermekteyiz. Eczane dekorasyonu kapsamında ortaya koyduğumuz bu çabanın yıldızlı birer proje haline dönüşmesi için tüm yeniliklerin her zaman takipçisi oluyor ve bu bağlamda kendimizi sürekli güncellemekteyiz. Eczaneniz için fabrikasyon değil, fark ortaya koyacak tasarımlar için bizimle görüşme sağlayabilirsiniz.

Mağazacılık sektöründe olduğu gibi, eczanelerde de dekorasyon oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Sağlık kuruluşu kapsamında ele alınması gereken eczanelerin dekoratif bir halde hizmet vermesi için tüm şartların doğru şekilde oluşturulması ve karşılanması gerekmektedir. Bu nedenle eczane dekorasyonu anlamında tecrübeli olan Barış yapı olarak beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamaktayız. Müşterilerinizin ilgisini çeken görsel düzenin oluşmasında sizlere katkı vermekten onur duyarız. Eczanelere özel dekoratif çözümlerimizi uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Eczane dekorasyonu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için iletişim sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Anadolu Yakası , İstanbul Avrupa Yakası ,  Kadıköy , Adalar , Ataşehir , Maltepe , Beykoz , Üsküdar , Kartal , Sarıyer , Bahçelievler , Pendik , Sancaktepe , Arnavutköy , Şirinevler , Beşiktaş , Ümraniye , Bakırköy , Beylikdüzü , Fatih , Başakşehir , Eyüp , Beyoğlu , Şile , Şişli , Tuzla , Çekmeköy

Haberler

Tamamlanan Projeler ve Uygulamalar

Beşiktaş Restaurant Dekorasyonu

Beşiktaş`ta tamamladığımız balık restaurantının dekorasyon uygulama resimleri...

Beykoz Villa Dekorasyonu

Beykoz`da tamamladığımız villa dekorasyonu ve bahçe peyzajı uygulama resimleri..

Maltepe Tadilat Projemiz

Maltepe Anahtar Teslim Komple tadilat uygulama resimlerimizi ve projemizi görüntüleyebilirsiniz.