Boya Badana İşleri

Barış Yapı Mimarlık

Hizmetlerimiz

Boya Badana İşleri

Boya ve badana her ev sahibinin düzenli aralıklarla yapması gereken bir eylemdir. Ev içinde oluşan toz, duman ve kir zamanla boyanın yer aldığı yüzeye yapışarak burada oluşan görüntünün matlaşmasına ve hatta hijyenin ortamdan yok olmasına neden olur. Bu nedenle tavan, duvar ve ihtiyaç duyulan diğer alanlarda boya ve badana yapmanın oldukça yararı vardır. Barış yapı olarak boya badana işleri kapsamında ev, iş yeri, ofis, büro ve diğer alanların iç ve dış cephe boya uygulamalarını en uygun fiyatlardan yapmaktayız.

Boya ve badana uygulaması yapılırken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Boya ve badana konusunda eğer hiç tecrübeniz yok ise mutlaka profesyonel yardım almanızı öneririz. Bir alanı boyamak gerçekten ustalık ister. Boyanın kullanılacağı alan türleri farklılık gösterebilir. Bu nedenle öncelikle alan için hangi boya türü uygun ise, bu yönde boya çeşidini kullanmak gerekir. Boya badana işlerinizde mutlaka hassas davranmalısınız. Eli fırça tutan her kes boya yapamaz. Boya bir sanattır. Boyanın yüzeyde yaratacağı parlaklık ve ortama katacağı iyi havanın oluşması için uzman dokunuşu gereklidir.

Barış yapı iç ve dış cephe boya uygulamaların da konusunda uzman olan profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Asbest giderme, boya sökümü, boya temizleme, duvar kağıdı ve diğer dekoratif uygulama ihtiyaçlarınız da, sizin için en iyi işi çıkartmaktayız. Boya badana işleri kapsamında bizi aradığınız zaman öncelikli olarak adresinize gelerek ilgili alanın keşfini gerçekleştiriyoruz. Bu alanda keşif sağlayan uzmanlarımız ihtiyacınız olan malzeme türünü ve çalışma planını oluşturarak, tarafınıza bir teklif halinde sunulmasını sağlamaktadır. Teslim aldığımız her işi zamanında ve kusursuz olarak teslimini yapmaktayız.

Farklı uygulamalar için kullanılabilen pek çok boya varyasyonu söz konusudur. İster isteğinize bağlı olarak, isterseniz size özel yenilikçi ve modern fikirlerle boya, badana işlerinizi üstlenebiliriz. Yaptığımız tüm işler garantilidir. Çalışmalarımız sonrasında uygulama yapılan alanın daha bir gösterişli ve fark yaratır hale dönüşeceğinden hiç şüpheniz olmasın. Boya badana işleri, tadilat işleri ve diğer uygulamalarımız ile yapılara hayat veriyoruz. Dört mevsim doğanın renklerini yaşam alanlarınızla buluşturuyoruz. Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Anadolu Yakası , İstanbul Avrupa Yakası ,  Kadıköy , Adalar , Ataşehir , Maltepe , Beykoz , Üsküdar , Kartal , Sarıyer , Bahçelievler , Pendik , Sancaktepe , Arnavutköy , Şirinevler , Beşiktaş , Ümraniye , Bakırköy , Beylikdüzü , Fatih , Başakşehir , Eyüp , Beyoğlu , Şile , Şişli , Tuzla , Çekmeköy

Haberler

Tamamlanan Projeler ve Uygulamalar

Beşiktaş Restaurant Dekorasyonu

Beşiktaş`ta tamamladığımız balık restaurantının dekorasyon uygulama resimleri...

Beykoz Villa Dekorasyonu

Beykoz`da tamamladığımız villa dekorasyonu ve bahçe peyzajı uygulama resimleri..

Maltepe Tadilat Projemiz

Maltepe Anahtar Teslim Komple tadilat uygulama resimlerimizi ve projemizi görüntüleyebilirsiniz.