Ev Tadilatı ve Dekorasyonu

Barış Yapı Mimarlık

Hizmetlerimiz

Ev Tadilatı ve Dekorasyonu

Çok sayıda ev sahibi ve yeni evlenecek çiftler, evlerinde yaptırmak istedikleri tadilat ve dekorasyon uygulamalarının çok fazla bütçeyle olabileceğine inandıkları için, bu isteklerini hayata geçiremeyeceklerini düşünürler. Bir evin yeniden dekore edilmesi ve tadilat gereksinimlerinin karşılanması, işin hacmine ve yapılacak işçiliğin durumuna göre şekillenmektedir. Tadilat ve dekorasyon merkezi olan Rüzgar Yapı ile bütçe dostu uygulamalarla hayallerinizi evinizin her köşesinde yaşatabilirsiniz. Ev tadilat dekorasyon konusunda Rüzgar Yapı, isteğiniz doğrultusunda, eviniz için istediğiniz her türlü tadilat ve dekorasyon içeriğini yaşam alanlarınıza uygulamaktadır.

Banyo, tuvalet, mutfak, oda ve evinizin tüm iç alanı ve dışı olmak üzere dilediğiniz bölümde bizimle harika alanlar oluşturabilirsiniz. Bölme işlemleri, oda genişletme, özel boya uygulamaları, gizli ışık sistemleri, özel alçıpan ve kartonpiyer uygulamaları, doğal taş çalışmaları gibi evinize enerji ve yenilik katacak uygulamayı bütçenizi zorlamadan merkezimize yaptırabilirsiniz. Ev tadilat dekorasyonun da beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak bir merkez olan firmamız zamanda büyük işler ortaya koymaktadır. Anahtar teslimi ev yenileme hizmeti sayesinde, yapılan uygulamalardan sonra evinize olan bakışını daha bir farklı olacak. Klasik dekor ve tadilat uygulamalarından sıkıldıysanız daha modern ve yenilikçi fikirlerle enerjinizi tazelemenizi sağlıyoruz.

Ev tadilat dekorasyon için her zaman uzmanlarla çalışmak ve bu kapsamda profesyonel yardım almak her ev sahibi için önemli bir adımla beraber, zekice bir hareket olacaktır. Misafirlerinize özel sıra dışı bir konuk odası, iştah kabartan bir mutfak dekor çalışması ve renklerin vermesini istediğiniz mesajların hepsini yeni evinizde görmeniz için gereken her şeyi yapıyoruz. Rüzgar yapı olarak müşterilerimizin ne istedikleri bizim için büyük önem arz etmektedir. Çalışmalarımızın sonunda memnuniyet içeren bir ifadeyi onların yüzünde gördüğümüzde ne kadar doğru bir yolda olduğumuzun ve doğru çalışmalar yaptığımızın bilincinde olarak hizmetimizi daha da iyi ve farklı kılabilmek adına kendimizi güncelliyoruz.

Sizde yaşadığınız alanda veya yeni yapılarınız da tadilat ve dekorasyon kapsamında yeni fikirler arıyorsanız bizimle görüşerek bu isteğinizi karşılayabilirsiniz. Değişimin evinizin hangi noktasında olmasını bize bildirmeniz ve bu konuda teklif talep etmeniz yeterli olacaktır. Ev tadilat dekorasyon üzerine uzman dokunuşu ile neler yapılabileceğiniz çok kısa süre içinde size gösteriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve merak ettiklerinizi öğrenebilmek için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Anadolu Yakası , İstanbul Avrupa Yakası ,  Kadıköy , Adalar , Ataşehir , Maltepe , Beykoz , Üsküdar , Kartal , Sarıyer , Bahçelievler , Pendik , Sancaktepe , Arnavutköy , Şirinevler , Beşiktaş , Ümraniye , Bakırköy , Beylikdüzü , Fatih , Başakşehir , Eyüp , Beyoğlu , Şile , Şişli , Tuzla , Çekmeköy

Haberler

Tamamlanan Projeler ve Uygulamalar

Beşiktaş Restaurant Dekorasyonu

Beşiktaş`ta tamamladığımız balık restaurantının dekorasyon uygulama resimleri...

Beykoz Villa Dekorasyonu

Beykoz`da tamamladığımız villa dekorasyonu ve bahçe peyzajı uygulama resimleri..

Maltepe Tadilat Projemiz

Maltepe Anahtar Teslim Komple tadilat uygulama resimlerimizi ve projemizi görüntüleyebilirsiniz.