Banyo Tadilat Dekorasyonu

Barış Yapı Mimarlık

Hizmetlerimiz

Banyo Tadilat Dekorasyonu

Evlerimizin en çok kullanılan yerlerinden bir tanesi de banyodur. Banyolarında değişikliğe gitmek isteyen ve bu değişikli modern çizgilerle bütünleştirmek amacında olanlara yardımcı olan firmamız klasik banyo uygulamalarını geride bırakacak ve ortamda huzur veren bir ambiyans oluşturacak tasarımlara imza atmaktadır. Banyo tadilat dekorasyon konusunda öyle büyük paralar harcamanıza gerek yoktur. Küçük ve etkili dokunuşlarla işe başlamak için uzman yardımı için bizden destek isteyebilirsiniz. Klasik banyoların aksine, duvarlar da modern duvar kaplama uygulamalarını deneyebilirsiniz. Banyo dolaplarınız eskimiş veya hiç banyo dolabı oluşturulmamış bir banyoya sahip iseniz, çok kullanışlı ve karmaşıklığa adeta son dedirten tasarımlar içeren banyo dolap uygulamalarımızı deneyebilirsiniz.

Banyonuzda yapacağınız her türlü değişiklikte biz Barış yapı olarak sizin için çözüm ortaklığı sunmaya hazırız. Banyo genişletme çalışmaları, ara bölme uygulamaları, banyo tezgahı, lavabo , jakuzi, küvet ve diğer ihtiyaç duyduğunuz tüm uygulamalarla beraber banyonuzu sıfırdan yenileyebiliriz. Gizli ışık, spot ışık gibi banyonuza görsellik katan çalışmalarımızla banyonuzu şıklıkla aydınlatabilirsiniz. Duş ve küvet alanlarını çevrelemek için farklı çalışmalarımız söz konusudur. Hayal gücünüz ve planlamayla birlikte banyolarınızda iyi şeyler ortaya koyabilirsiniz. Siz zihninizde ki düşünceyi bize aktarın, kalan bütün detayları biz uzmanlarımızla birlikte tamamlayalım. Banyo tadilat dekorasyon konusunda özel sıra dışı çalışmalarımızı da deneyebilirsiniz.

Barış yapı olarak banyonuz için özel mobilya çalışmaları yapmaktayız. Banyolar aynı zamanda çoğu evde depo görevi de yapmaktadır. Temizlik malzemelerinin kolayca saklanabildiği bir banyonuzun olmasını istemez misiniz ?. Hijyen koşullarının tam olarak sağlanabildiği, kullanım kolaylığının var olduğu, misafirleri de kıskandırabilecek bir banyoya sahip olabilmek bizce her kesin hakkıdır. Banyonuzla ilgili yenilikçi ve modern fikirlere açıksanız, banyo tadilat dekorasyon konusunda sizlere harika tasarımlar ve uygulamalar yapmak için hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz. Banyonuzun baştan sona yenilenmesinde, fayansların ve mermerlerin kırılması gibi teknik beceri isteyen işlerinizde, gider borularının ve banyonuza ait eski görüntünün ortadan kalkması adına yaptırmak istediğiniz her türlü işlemde Barış yapı olarak yanınızdayız. Bir banyodan beklediğinizden daha fazlası uygulamalarımızda mevcuttur. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Anadolu Yakası , İstanbul Avrupa Yakası ,  Kadıköy , Adalar , Ataşehir , Maltepe , Beykoz , Üsküdar , Kartal , Sarıyer , Bahçelievler , Pendik , Sancaktepe , Arnavutköy , Şirinevler , Beşiktaş , Ümraniye , Bakırköy , Beylikdüzü , Fatih , Başakşehir , Eyüp , Beyoğlu , Şile , Şişli , Tuzla , Çekmeköy

Haberler

Tamamlanan Projeler ve Uygulamalar

Beşiktaş Restaurant Dekorasyonu

Beşiktaş`ta tamamladığımız balık restaurantının dekorasyon uygulama resimleri...

Beykoz Villa Dekorasyonu

Beykoz`da tamamladığımız villa dekorasyonu ve bahçe peyzajı uygulama resimleri..

Maltepe Tadilat Projemiz

Maltepe Anahtar Teslim Komple tadilat uygulama resimlerimizi ve projemizi görüntüleyebilirsiniz.