Dış cephe Çatı Tadilatı

Barış Yapı Mimarlık

Hizmetlerimiz

Dış cephe Çatı Tadilatı

Yapıların en risk altında olan kısımları elbette dış cephe ve çatı bölümleridir. Bu alanlar çevresel etkilere ve çeşitli doğa olaylarına maruz kalabilmektedir. Bu nedenle deformasyon bu tip alanlarda çok sıklıkla karşılaşabilen durumlardandır. Barış yapı olarak dış cephe çatı tadilatı konularında uzun yıllar sizi memnun edecek tadilat çözümleri sunmaktayız. Dış cephe boya ve kaplama işleri, yağmur suyu gider tesisatlarının yenilenmesi, çatı izolasyonu ve yapıların dış etkenlerden korunması adına gerekli olabilecek her türlü hizmeti sağlamaktayız.

Dış cephe ve çatılarda oluşan deformasyonlar yapıya zarar verdiği gibi, iklimsel anlamda yapıyı rahatsız edici durumlarında ortaya çıkmasına neden olur. Özellikle kış aylarında ısınmak için harcanan enerjinin olağan şekilde yükselmesi maddi kayıpların oluşmasına neden olur. Bu alanlarda yapılacak tadilat bu sorunları bertaraf etmede en etkili ve maliyeti düşük bir yoldur. Dört mevsim yapıların güvenle, yaşayan sakinlerine hizmet edebilmeleri adına dış cephe ve çatı tadilatında tüm sorunları kısa zamanda çözümlemekteyiz.

Dış cephe çatı tadilatı gerektiren alanların, bu gereksinimlerinin kısa zamanda karşılanması, daha sonra oluşabilecek daha büyük problemlerin ortadan kalkmasına yardımcı olur. Mevsim dönemlerinde yaptıracağınız her türlü tadilat işlemi sayesinde ileriki yıllarda rahat bir mekanın tadını çıkarmak kalır sizlere. Yağmur suyunun, rüzgarın ve diğer çevresel etkilerin yapılara zarar vermesini önlemek adına profesyonel ekibimizle her türlü tadilat işinizi istenilen zaman diliminde sorunsuz ve sizi memnun edecek şekilde tamamlıyoruz.

Ev, ofis, iş yeri ve diğer alanların dış cephe ve çatı tadilatı uygulamaların da garantili hizmet sağlıyoruz. Müşterilerimizin ne istediğini iyi biliyor ve çalışmalarımızı bu doğrultuda başarıyla sahaya yansıtıyoruz. Barış yapı sektör içinde sahip olduğu alt yapı, uzman kadro, bilgi ve birikimle komple tadilat işlerinizde beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamakta. Hizmet kalitemizin bir parçası olan güven duygusunu ilk andan itibaren müşterilerine kolaylıkla yansıtabilen firma özelliğini ve ruhunu taşıyoruz. Dış cephe çatı tadilatı için gerekli olabilecek her türlü çalışma için bizi her zaman arayabilirsiniz. Daha önceden uyguladığımız başarılı tadilat işlerini inceleyebilir ve bu kapsamda fikir sahibi olabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Anadolu Yakası , İstanbul Avrupa Yakası ,  Kadıköy , Adalar , Ataşehir , Maltepe , Beykoz , Üsküdar , Kartal , Sarıyer , Bahçelievler , Pendik , Sancaktepe , Arnavutköy , Şirinevler , Beşiktaş , Ümraniye , Bakırköy , Beylikdüzü , Fatih , Başakşehir , Eyüp , Beyoğlu , Şile , Şişli , Tuzla , Çekmeköy

Haberler

Tamamlanan Projeler ve Uygulamalar

Beşiktaş Restaurant Dekorasyonu

Beşiktaş`ta tamamladığımız balık restaurantının dekorasyon uygulama resimleri...

Beykoz Villa Dekorasyonu

Beykoz`da tamamladığımız villa dekorasyonu ve bahçe peyzajı uygulama resimleri..

Maltepe Tadilat Projemiz

Maltepe Anahtar Teslim Komple tadilat uygulama resimlerimizi ve projemizi görüntüleyebilirsiniz.