Cafe Restaurant Dekorasyonu

Barış Yapı Mimarlık

Hizmetlerimiz

Cafe Restaurant Dekorasyonu

Restataurant, cafe, bar gibi vakit geçirmek için gidilen yerlerin müdavimleri vardır. Bunun oluşmasında ki nedenler arasında elbette dekorasyon kısmı büyük bir öneme sahiptir. Dekorasyon haricinde ise verilen hizmet ve ürün kalitesi mekanın ilgi görmesinde etkili olan unsurları teşkil eder. Cafe restaurant dekorasyonu, o yerin şıklığını, kalitesini ve mesajını vermede en etkili silahtır. Kişilerin hafızasında mekanı çekici kılan, tüm objeler ve uygulamalardır. Barış yapı olarak cafe ve restaurant sahiplerine özel uygun fiyatlı dekorasyon hizmeti sağlamaktayız. İşinizin şekline ve hedef kitlenize kolay ulaşabilmenizi sağlamaya yönelik etkili dekoratif çözümlerimizle sizlere yardımcı olmaya hazır olduğumuzu belirtmek isteriz.

Müşterilerinizin rahat ve huzurlu bir ortamda güzelce vakit geçirebilmelerini sağlamak için dekorasyon konusunda uzman dokunuşu ile harikalar yaratıyoruz. İlk bakışta içeride ki atmosferin karşı tarafı etkilemesinde etkili olabilecek doğru renkleri, uygun malzemeyi ve çeşitli objeleri kullanmaktayız. Mimari konusunda zayıf olan her türlü cafe ve restaurantın yeniden canlanmasında, sihirli bir güç ortaya koyacak uygulamalarımızla sizlerin taleplerine cevap vermekteyiz. Cafe restaurant dekorasyonu için öncelikle sizi ve mekanı iyice anlamaya çalışıyor, ve sonrasında dekorasyonun amacı olan mesajın karşı tarafa geçmesinde etkili olan çalışmalarımızı ortama yansıtıyoruz.

Endüstriyel mimari olarak da kabul edebileceğiniz bu uygulamalar ile işlettiğiniz tüm mekanlara yeniden hayat kazandırabilirsiniz. İşletmenizin yeni dekorasyonu sonrasında oluşacak konforu ve sizin tecrübelerinizle ortaya koyacağınız farklı tatlar ile adından sıkça söz ettirebilir ve zihinlerde markanıza sağlam yer bulabilirsiniz. Cafe ve restaurant olarak hizmet veren sahibi olduğunuz işletmeler için zemin kaplama, duvar, duvar kağıdı, boya, gizli ışık, asma tavan, kartonpiyer, ara bölmeler, alan genişletme, kırma ve komple tadilat hizmetini Barış yapı olarak bizden talep edebilirsiniz.  Cafe restaurant dekorasyonu için uyguladığımız tüm çalışmalar da konusunda uzman olan tasarım ekibimiz görev almaktadır.

Sizi ve mekanınızı en iyi şekilde anlatan, konuklarınız da alışkanlık etkisi ortaya koyan, dilden dile dolaşarak kendi reklamını oluşturan cafe ve rastaurant dekorasyon tasarımları için bizimle her zaman iletişim kurabilir ve projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Anadolu Yakası , İstanbul Avrupa Yakası ,  Kadıköy , Adalar , Ataşehir , Maltepe , Beykoz , Üsküdar , Kartal , Sarıyer , Bahçelievler , Pendik , Sancaktepe , Arnavutköy , Şirinevler , Beşiktaş , Ümraniye , Bakırköy , Beylikdüzü , Fatih , Başakşehir , Eyüp , Beyoğlu , Şile , Şişli , Tuzla , Çekmeköy

Haberler

Tamamlanan Projeler ve Uygulamalar

Beşiktaş Restaurant Dekorasyonu

Beşiktaş`ta tamamladığımız balık restaurantının dekorasyon uygulama resimleri...

Beykoz Villa Dekorasyonu

Beykoz`da tamamladığımız villa dekorasyonu ve bahçe peyzajı uygulama resimleri..

Maltepe Tadilat Projemiz

Maltepe Anahtar Teslim Komple tadilat uygulama resimlerimizi ve projemizi görüntüleyebilirsiniz.